Кошик

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

ООО "Арком-Украина"
+38095 780 2997
+38093 780 2997

Сучасний метод ретракції ясен без ретракционной нитки.

Сучасний метод ретракції ясен без ретракционной нитки.

ТОВ «АРКОМ Україна» представляє GingiTracTM. Це матеріал для ретракції ясен, не має аналогів у всьому світі.

Формула GingitracTM являє собою вдосконалену формулу вініл-полісилоксану. Легко видавлюється з пістолета Automix®. Великий термін придатності. Час затвердіння мінімальний – 5 хвилин.

Використовувати його також просто і зручно. Потрібно всього лише видавити ретракционную пасту в ясенну борозну, попросити пацієнта прикусити GingiCapTM, який додається до набору з матеріалом, і почекати кілька хвилин. В'яжуча речовина у складі GingiTracTM контролює відділення рідини, у той час як текучий венил-полісілоксан обережно відтягує десну.

Так як матеріал GingiTracTM містить в основі силікон, витяг його швидке і просте! Матеріал GingiTracTM легко вислизає з ясенної борозни, не пошкоджуючи м'які тканини. Ви можете побачити форму майбутнього зліпка за формою отвержденного матеріалу GingiTracTM після вилучення.

Ось найбільш поширені питання стоматологів, які зібрані по всьому світу. Сподіваємося, отримавши відповіді на них, у вас не залишиться сумнівів у винятковості цього матеріалу.

Як GingiTracTM відтягує десну?

Під дією тиску прикусу пацієнта GingiTracTM натискає на десну. Як і ретракционная нитка, це постійний тиск з часом стягує тканину з препарованого зуба. На відміну від ретракционной нитки, на яку необхідно натискати спеціальним інструментом, GingiTracTM використовує тільки тиск прикусу у поєднанні з в'язкою здатністю.

Відновлює чи витяг GingiTracTM кровотеча?

Немає. На відміну від нитки, яка містить волокна, до яких прикріплюється кров'яний згусток, GingiTracTM являє собою силікон і не утворює згустків на поверхні.

Який GingiTracTM на смак і запах?

GingiTrac володіє легким м'ятним смаком і запахом.

Чи вплине GingiTracTM на затвердіння або точність остаточного зліпка?

Немає. Після вилучення полімеризованого GingiTracTM з ротової порожнини від нього нічого не залишається. Легке промивання та висушування місця, підготовленого для зліпка, забезпечить відмінний результат.

Як слід зберігати даний матеріал?

Ми рекомендуємо зберігати матеріал в прохолодному сухому місці (5-25°C). Для 50-міллілітрових картриджів ми також рекомендуємо залишати насадку для змішування одягненою на картридж до наступного використання.

 

Переваги застосування GingiTracTM:

  • Ретракція для одиночних коронок або мостів, без ретракционной нитки.
  • Займає менше 5 хвилин незалежно від числа препарованих зубів.
  • Більш точні зліпки.
  • «Без рук в ротовій порожнині».
  • Діє м'яко, не травмуючи м'які тканини і не пошкоджуючи зв'язку.
  • Містить астрингент сульфат алюмінію, контролюючий кровотеча та відділення рідини.
  • Змішування і нанесення GingiTracTM за допомогою простого у використанні пістолета з системою для автоматичного змішування 1:1, 50 мл.
  • Легко витягується цілком без промивання.