Кошик

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

ООО "Арком-Украина"
+38095 780 2997
+38093 780 2997

Показання до застосування іригатора.

Показання до застосування іригатора.

1. Вагітність впливає на стан зубів майбутньої мами.

Вагітність - це очікування нового життя і турбота з першого дня про здоров'я майбутньої мами, від якого залежить здоров'я дитини.

Вагітність - це фізіологічний процес, що супроводжується зміною гормонального фону, що істотно впливає на обмінні процеси в організмі майбутньої мами. Змінюється обмін жирів, білків, вуглеводів і мінералів. Гінекологи підбирають систему харчування, призначають вітаміни та медикаменти. Важливо також подбати і про профілактику стоматологічних захворювань. Профілактика стоматологічних захворювань повинна проводитися в період планування вагітності, під час вагітності і після народження дитини. Це необхідно для того, щоб зуби майбутньої мами залишалися здоровими, а у дитини була виключена або зменшена ймовірність появи карієсу вже в прорезывающихся зубках.

Як дитина отримує кальцій.

Зміна мінерального обміну в організмі жінки пов'язано з тим, що для будівництва кісток плоду потрібна велика кількість кальцію, який забирається з кісткової тканини майбутньої мами. Недолік кальцію в крові у матері призводить до активізації процесу розсмоктування власних кісток. І першими від цього процесу страждають верхня і нижня щелепи.

Зміна обміну кальцію призводить до зниження реминирализующих властивостей слини. У нормі зміцнення емалі відбувається за рахунок дії кальцію та фосфатів, що містяться в слині. При вагітності їх кількість знижується, знижується і РН слини, що призводить до порушення кислотно-лужного балансу в порожнині рота і відбувається інтенсивне розмноження мікроорганізмів, що викликають карієс. Така зміна мінерального обміну знижує щільність зубної тканини, і зуби стають крихкими, кришаться.

Також мікроорганізми виділяють токсини і викликають запалення в яснах, існує захворювання, зване пародонтит вагітних. З-за впливу мікроорганізмів ясна запалюються, кісткова тканина, що утримує зуби, «розчиняється», зуби починають хитатися. Це супроводжується кровоточивістю ясен, в області руйнування кровоносних судин утворюються виразки, через які шкідлива мікрофлора потрапляє у кров і по кровотоку потрапляє до плоду. В результаті це призводить до сенсибілізації плода, з-за цього у новонародженого може виникнути схильність до алергії, він буде рости часто хворіючим. А молода мама може втратити кілька зубів.

Пародонтиту вагітних можна уникнути, якщо підтримувати гігієну порожнини рота на високому рівні. Чистити зуби, використовувати ополіскувачі і щодня використовувати іригатори Waterpik для видалення бактеріального нальоту, а також масажу ясен в цілях посилення місцевого імунітету.


2. Проблеми з яснами.

Захворювання ясен виявляються у 75% дорослого населення і зв'язуються з численними серйозними хворобами, такими як серцеві і легеневі захворювання, інсульти, діабет, анемія, гемофілія, рак порожнини рота і захворювання нирок. Не менш ніж кожен 3-ий з 4-х дорослих людей з хворобами ясен! Повідомте ці цифри Вашим пацієнтам. Скажіть, що більш ніж на 60 % знизиться ймовірність розвитку стоматологічних захворювань, якщо регулярно проходити профілактику карієсу і щодня використовувати для гігієнічної обробки порожнини рота оральний іригатор Waterpik.


3. Проблеми, викликані курінням.

Інша група ризику - курці. Курцям рекомендують при використанні іригатора наповнювати резервуар слабким содовим розчином, що володіє відбілюючим ефектом. Також, за результатами наукових досліджень курці в 4 рази частіше мають захворювання ясен, що не палять люди. Найефективніший засіб профілактики гінгівіту і пародонтиту – щоденне використання іригатора.


4. Люди, що страждають цукровим діабетом.

У хворих цукровим діабетом відзначається висока ступінь поширеності запальних захворювань пародонту, які відрізняються швидким перебігом з високим ступенем деструктивних уражень. Провідними факторами розвитку запалення є: накопичення глікогену в слизовій оболонці порожнини рота і ясен, зміна мікроциркуляції, місцевого імунітету і, як результат, висока активність умовно-патогенної і пародонтопатогенної флори порожнини рота. Однак при підтримці нормального рівня цукру в крові ступінь запальних змін знижується.

Для лікування і профілактики пародонтиту при цукровому діабеті необхідно домогтися жорсткого контролю над рівнем цукру в крові та гігієною порожнини рота, провести увесь комплекс заходів, спрямованих на зняття запалення в пародонті: видалення зубних відкладень, місцева антибактеріальна терапія. А також необхідно приділити увагу профілактиці запалення, тобто підтримувати відповідну гігієну порожнини рота. Раніше для зміцнення ясен стоматологи рекомендували під час чищення зубів кілька хвилин робити зубною щіткою масаж ясен. Це не давало значних результатів. В даний час для зміцнюючого масажу ясен, а також для видалення бактерій з ясенних кишень стоматологи рекомендують використання оральних іригаторів. Ці прилади дозволяють одночасно здійснювати масаж ясен, що підсилює місцевий імунітет, а також антибактеріальну і протизапальну дію на періодонт при використанні в процесі іригації спеціальних розчинів.

Пародонтальна інфекція може несприятливо впливати на рівень глюкози при діабеті. Лікування пародонтиту, його профілактика, зменшують бактеріальне вплив і, отже, запальне руйнування пародонта, сприяє зменшенню кількості глюкози в крові у пацієнтів, що страждають діабетом. Це необхідно знати хворим на діабет, і їх лікарям (в першу чергу ендокринологів), оскільки тоді стає зрозумілою важливість обстеження, лікування і профілактики захворювань пародонту у хворих на цукровий діабет.


5. Запах з рота.

Одна з найпоширеніших причин виникнення неприємного запаху з рота - це погане ставлення до догляду за зубами. При незадовільній гігієні порожнини рота з'являється зубний наліт, який являє собою скупчення м'яких залишків їжі і мікроорганізмів. З часом зубний наліт мінералізується і перетворюється на зубний камінь. Це призводить до таких захворювань, як гінгівіт, пародонтоз, пародонтит. У пацієнтів спостерігаються неприємний запах з рота, кровоточивість ясен і їх болючість. Зазвичай виникає кровоточивість ясен при чищенні зубів щіткою.